Tylko u nas

 

Wszystkim dzieciom, które zostają przedszkolakami Językowego Przedszkola „W Kasztanowym Parku” zapewniamy bezpłatne artykuły papiernicze, pomoce naukowe i gadżety z logo przedszkola. Nasze przedszkolaki mogą też liczyć na specjalne prezenty z okazji dnia Dziecka, Mikołaja, itp. Bezpłatny jest także udział w organizowanych przez nas eventach, uroczystościach, balach i konkursy, a rodzice nie ponoszą także dodatkowych kosztów związanych z zakupem dyplomów i nagród na zakończenie roku, strojów gimnastycznych, ręczników, itp.

Wszystkim naszym przedszkolakom zapewniamy menu konsultowane z zatrudnionym w placówce dietetykiem, który dba, aby potrawy naszej kuchni był zdrowe, smaczne i gwarantowały prawidłowy rozwój Państwa pociech. Przygotowanie posiłków odbywa się w pełni wyposażonej, zgodnej z wytycznymi prawa, własnej stołówce.

Jedną z nowości, którą wprowadziliśmy w „Kasztanowym Parku” jest wspólne czytanie bajek, do którego zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków oraz wychowawców. Zajęcia wprowadzają dzieci do magicznego świata słowa pisanego i czytanego, zapoznają małych Słuchaczy z wybitnymi tytułami i autorami literatury dziecięcej, pobudzają wyobraźnię i wrażliwość na literaturę, uświadamiając przedszkolakom, że świat książek może być równie fascynujący jak ten oferowany przez komputery i tablety.

Przedszkole, uwzględniając potrzeby zawodowe rodziców, pracuje w systemie jednozmianowym i czynne jest w godzinach: 6.30 do 16.30 (ul. Szwoleżerów i ul. Partyzantów), natomiast przy ul. Lubelska 4 od 6.30 do 18.00.

Placówka funkcjonuje w rocznym cyklu pracy (12 miesięcy), opcjonalnie także w weekendy przedświąteczne. Tylko u nas, rodzicom i przyszłym przedszkolakom zapewniamy bezpłatny cykl adaptacyjny w ramach specjalnych akcji: Ferie z Maluszkiem, Wakacje z Maluszkiem. Zajęcia adaptacyjne prowadzone są w co drugą sobotę każdego miesiąca.

Językowe Przedszkole „W Kasztanowym Parku” gwarantuje wszystkim przedszkolakom bezpłatne badanie przesiewowe wykonywane przez specjalistów z zakresu logopedii i ortopedii.

Rodzice naszych pociech cenią u nas bezpieczeństwo, profesjonalizm, wyjątkową atmosferę, szeroki wachlarz usług i specjalizacji w połączniu z wyjątkowo przystępnym czesnym. Serdecznie zapraszamy!

 

 AAA5330  AAA5337  AAA5359  AAA5370

 

 AAA5330  AAA5337  AAA5359  AAA5370